Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Правила поведінки в закладі освіти

Дата: 22 вересня 2021 о 11:55

Правила поведінки в закладі освіти

1. Правила поведінки учнів базуються на чинному законодавстві України.
  2. Усі учасники освітнього процесу:
    • поважають гідність, права, свободи та законні інтереси один одного, дотримуються етичних норм.
    • Відповідально та дбайливо ставляться до власного здоров’я, здоров’я оточуючих, довкілля.
    • Повідомляють керівництво закладу освіти про факти булінгу (цькування) стосовно здобувачів освіти, педагогічних, інших осіб, які залучаються до освітнього процесу, свідком яких вони були особисто або про які отримали достовірну інформацію від інших осіб.
  3. Залучення здобувачів освіти під час освітнього процесу до виконання робіт чи до участі у заходах, не пов’язаних з реалізацією освітньої програми, забороняється, крім випадків, передбачених рішенням Кабінету Міністрів України.

2. Загальні правила поведінки здобувачів освіти в закладі.

1. Правила поведінки учнів у школі базуються на законах України, постановах Міністерства освіти і науки України та органів місцевого самоврядування, Статуті школи.
  2. Учень приходить до школи за 10 – 15 хвилин до початку занять, чистий і охайний. При вході у школу дотримується правил ввічливості.
  3. Школа — територія, на якій не місце будь-яким видам зброї, в тому числі ножам, вибуховим, вогненебезпечним речовинам, алкогольним напоям, цигаркам, наркотикам, токсичним речовинам.
  4. Учні та педагоги звертаються один до одного шанобливо.
  5. Йти зі школи та її території можна лише з дозволу вчителів або медичної сестри (попередньо узгодивши з батьками).
  6. Учень має навчальне приладдя, книги, зошити, щоденник а також виконані домашні завданням з предметів згідно з розкладом уроків.
  7. Учні охайно ведуть щоденник і дають його вчителю без будь-яких заперечень.
  8. Учень ввічливий у спілкуванні з учителями, працівниками школи, батьками інших учнів, з іншими здобувачами освіти.
  9. Учні поводяться ввічливо, піклуються про молодших школярів.
  10. Поза школою учні поводяться гідно, дбаючи про свою гідність.
  11. Учні бережуть майно школи, дбають про чистоту та порядок на території школи.
  12. Під час перерв учні можуть вільно переміщатися по школі, дбаючи про свою безпеку та безпеку оточуючих.
  13. Цькування, бійки, залякування, лихослів'я та знущання над людиною є неприпустимими формами поведінки у школі та за її межами.

3. Поведінка на заняттях

1. До початку уроку учень приходить до кабінету та готується до уроку.
  2. Вийти з класу під час уроку можна з дозволу вчителя.
  3. При вході педагога в клас учні встають на знак вітання. Так само учні вітають будь-якого дорослого, що увійшов до класу під час занять.
  4. Впродовж уроку учні серйозно ставляться до навчання, висловлюють свої думки, користуються мобільними телефонами з дозволу вчителя для досягнення освітньої мети.
  5. Учні знають і дотримуються правил техніки безпеки як під час уроків так і після їх закінчення.
Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.